Last Pirate Base

another time, another place, another world…

Kung fu dziadek

Po wielu latach Sammo Hung powraca do reżyserii filmów i serwuje widzom komedię akcji z odrobiną dramatu o tytule My Beloved Bodyguard (2016), w której cierpiący na demencję były ochroniarz polegając na swoich umiejętnościach (również kung fu) musi zaopiekować się córką sąsiada, który zadarł z lokalnymi gangsterami.

Obraz Plakat My Beloved Bodyguard

W filmie oprócz Sammo Hunga i Andy’ego Lau w rolach drugoplanowych cała plejada gwiazd kina z Hongkongu. Z tych bardziej znanych polskiemu widzowi można wymienić Yuena Biao. W filmie miał też wystąpić Jackie Chan, ale ostatecznie nie mógł tego zrobić z powodu konfliktu terminarzy i problemów syna z prawem. Na spotkanie po latach “szczęśliwych gwiazdek” trzeba chyba będzie jeszcze poczekać.

Na napisy też trzeba było długo czekać. Cóż…

My Beloved Bodyguard (reż. Sammo Hung)

Obraz My Beloved Bodyguard - Screen 01

“Wielbicielka tłumaczeń azjatyckich filmów pyta o status napisów… i otrzymuje stosowną odpowiedź na zapytanie”

Obraz My Beloved Bodyguard - Screen 02

“Wizyta domowa w sprawie napisów. Czy można liczyć na szybkie skończenie tłumaczenia? Jest już gotowy odzew na takie sytuacje.”

Obraz My Beloved Bodyguard - Screen 03

“Mijają miesiące. Telefon w sprawie napisów. Czy będą kiedyś ukończone napisy do Steve’a Jobsa? Nie ta parafia, ale odpowiedź jest.”

Obraz My Beloved Bodyguard - Screen 04

“Napisy do My Beloved Bodyguard ponoć już dostępne na n24, wieści się rozchodzą. Chwila, moment, czy to nie Rick z The Walking Dead?”

Tagi:

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz:

Please copy the string OhcgKX to the field below: